• Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle

GRUPA MULTIVISUAL

Pokazy finalistów V edycji Mam Talent!

 

MultiVisual - najnowsza propozycja artystyczna firmy D3ART, która łączy w sobie pokazy alternatywnej sztuki cyrku współczesnego z pokazami przy użyciu najnowocześniejszych rekwizytów multimedialnych.  

Cabaret & Burlesque

„Cabaret Burlesque”, czyli zjawiskowe przedstawienie taneczno-wokalne , którego scenariusz oparty jest o największe przeboje filmowe i teatralne. Wszystko oprawione doskonała techniką sceniczną i multimedialną scenografią.

MAGDA FEMME

Magda Femme , polska wokalistka muzyki pop. Autorka tekstów i kompozytorka. Początkowo związana była z Ich Troje, a po opuszczeniu zespołu zajęła się karierą solową. Recital Magdy Femme to duża dawka energii połączona z doskonałym kontaktem z pubicznością

 

MACIEJ POL

Twórca Teatru Magii, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji. Styl tworzonych przez niego widowisk, zachwyca publicznośc renomowanych scen całego świata, min. Casablanki, Paryża,Wiednia, Chicago, Moskwy czy Drezna. Jego nowoczesne, niepowtarzalne kreacje i oryginalne aranżacje przenoszą widza w świat pełen czarów i niezwykłych tajemnic.

... najpopularniejszy polski iluzjonista, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji, występujący na renomowanych scenach całego świata, urodził się 11. 01. 1969 r. w Łęczycy. Od 1985 roku jest pełnoprawnym członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów w Łodzi.

Jego praca spotyka się z uznaniem widzów już od wielu lat, czemu wyraz dają otrzymane nagrody i wyróżnienia.

Please reload

1/4
MultiVisual-06